אודות

אודות רן אוילס - שמנים אתרים וצמחיים

מוצר איכותי, כמו חברה חזקה הוא זיקוק של שנים של ניסיון, התמדה והרבה כבוד ואהבה למקור. כך גם רן אוילס (Ren Oils) הגיעה לצורתה הנוכחית. צוות החברה עתיר ידע וניסיון בתחום שם לו למטרה להנגיש ולשפר את עולם השמנים האתריים והצמחיים בישראל.

רן אוילס מאמינה בלימוד, הנגשה ומתן ערך מוסף ללקוחות בכל הנוגע לשמנים טבעיים וביכולתם להקל, לפתור ואף למגר כאב, אי נעימות ובעיות נוספות.

טיפול בשמנים אתריים

ארומתרפיה היא אחת התחומים החשובים ביותר ברפואה הטבעית המסתמך על טיפול בשמנים אתריים.

שמנים אתריים מופקים מצמחים שונים למטרות רפואיות וטיפוליות. החומרים הטבעיים המרפאים הנמצאים בצמח יכולים לסייע לנו לטפל במגוון בעיות במערכת העיכול, לטפח את העור, לסייע בריפוי פצעים, להקל על בעיות נשימה ועוד. כל שמן אתרי ניחן בתכונות ייחודיות משלו ומתאים למצבים שונים.

השמנים עלולים לעורר תגובה אלרגית, או שיש להם התוויות נגד שונות לכן חובה להתייעץ עם רופא או בעל מקצעו מתאים לפני השימוש בשמן אתרי כלשהו.

שמנים אתריים מופקים מהחלקים השונים של הצמח: שורש, זרע, עלים ופרחים.

ניתן להשתמש בשמנים בצורות שונות: הרחה של השמנים האתריים (ארומתרפיה), מריחה על העור ועוד.

שמנים אתריים יעילים בתחום הקוסמטיקה הטבעית. ניתן להכין מוצרי קוסמטיקה ביתיים באמצעות שמנים אתריים ותכשירים כמו קרם בסיס או ג’ל – וכך ליצור לעצמכם תכשירים מותאמים אישית.

אתם מוזמנים לקרוא על השמנים והשימושים שלהם בעמוד המאמרים שלנו.

ערכי החברה

איכות

מוצר מדהים מתחיל את דרכו בחומר גלם איכותי, עבודה מדויקת והמון אהבה. אנחנו אוהבים את המוצרים שלנו, וכמו שאנחנו רוצים להשתמש במוצרים הטובים ביותר, אנחנו מקפידים לספק כאלה גם ללקוחות שלנו. איכות הינה ערך עליון בחברת רן אוילס.

שירות

מוצר טוב אינו רק חומר גלם אלא גם השירות המתווסף אליו, האווירה שאתה משרה על קהל לקוחותיך במגע עימו, בכל נקודות הממשק. אנו בוחנים, משפרים ותמיד שואפים לספק את השירות הטוב ביותר לקהל לקוחותינו.

חדשנות

אנו מאמינים כי עלינו להתקדם, להיות חלוצים ולחדש. מגוון המוצרים שלנו משתפר וגדל כל הזמן, זאת בכדי שנוכל לספק לכם, קהל לקוחותינו, את המוצר הטוב ביותר והפתרון הנכון ביותר עבורכם.

בין לקוחותינו